KONST / Litografier / Färglitografi 14965007
nr 1496 5007
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 74x63-66x79 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:02:06
13/10 20:02:31
100 kr
16/10 20:55:59
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm